Як бізнес працює без світла: салон краси в центрі Львова - Маска

Знайшли вихід під час військового стану та віялових відключень електроенергії і в салоні краси та перукарні "Маска" —  використовують генератор електроенергії, також можна використовувати інструменти, які не потребують електрики. Ми придбали обладнання, яке працює без світла за принципом мобільного телефону — його можна зарядити. Є ліхтарі, щоб можна було обійтися без освітлення. В студії, навіть не холодно - ми вмикаємо кондиціонер, про що також повідомляємо клієнтів.

За відсутності електрики усі процедури салон може забезпечити за рахунок підключення до дизельного генератора в день візиту, і навіть година в годину. Але є перелік процедур, які можна проводити завдяки наявному альтернативному освітленню: це консультації перукарів, стрижки, укладки. Дівчатка, хто боїться записуватись на процедури через перебої з електроенергією, не хвилюйтесь, з однією бровою ми вас не відпустимо, ми підготувалася — дизельний генаратор працює, акумуляторне освітлення — все є!”

Салон краси "Маска" на питання клієнтів “Як ви зараз працюєте?”, відповідає: “Так, як і більшість українського бізнесу — швидко пристосовуємося до нових умов, змінюємо поточні плани, не будуємо глобальних.  Будемо і без світла творити красу для наших жінок, платити податки, підтримувати ЗСУ та економіку країни. Як говорять українці — “Не дочекаєтесь!”

І справді. Українці продовжують працювати та знаходити рішення в будь-яких обставинах. І в цьому — наша сила.

Салон краси "Маска" у Львові належить до числа ексклюзивних експерт-салонів i відзначається високою професійністю майстрів та використанням у роботі креативних ідей, поєднаних з сучасними досягненнями індустрії краси. Салон пропонує повний комплекс процедур по догляду за собою. Бути красивою та доглянутою - мрія кожної жінки. Саме тому наші спеціалісти докладуть максимум зусиль, щоб результат вас приємно здивував!Слідкуйте за нами та не пропустіть відкриття оновленого салону краси «Маска»


Деталі на: https://maska-beauty-salon.business.site


Наш салон краси працює щоденно, з 10:00 до 20:00.
Для попередього запису, будь ласка, телефонуйте на +(38) 098 235 79 87

Салон краси «Маска»

Львів, вулиця Князя Романа, 20 

Instagramhttps://www.instagram.com/salon_maska.lviv/

Фейсбук - http://facebook.com/maska.salon/